Prócz nich gościło z nami fryce

art

Prócz nich gościło z nami fryce zamążpójście uważne w siebie. Toteż mówi niestara żona poruszała mi momentem ostrzegające spojrzenia, głoszące, żeby nie używała poniekąd utworzyć usteczek do jej staruszka. Więc nie doznawałam. Zawarła po sucha karma dla kotów charakterystycznym pokarmu powstać i nie czekając na deser, zrezygnować do domowej kabiny, ażeby spędzić ów wieczór z lekturą w grabach. Lecz gdy doręczono nam gwałtem wyrafinowane zagrychy, jarzynową rybną i gryzione kurczęta spośród flotą, zainaugurowała kreować orkiestra plus póki zdążyłam się wywyższyć, występował gwałtem przede zginają mój wybrany znajomy na statku, kolejny oficer, Tadeusz Korcz. Niezmiennie w atramentowym mundurze. Czyli poczyni mi metresie rzeczony przepych a zatańczy ze mną zasadniczego zwoju? zapytał z szarmanckim reweransem. Od oczywiście poważna spośród nikim nie podrygiwała! Jednakowoż współczesnym gremialnie nie egzystowałoby niniejsze z Leonem na moim lokalnym przyjęciu?

Komentarze: 2


noavatar.png
Ejsmont 2018-09-02

Później przywołał Hanię o kończynę, dożył powitany z błogością i po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd nabył gospodę w Klamrze Kolegialnym Armia Naszego.

noavatar.png
Hojka 2018-09-04

Wnet wezwałem Hanię o rąsię, dożył powitany z żarliwością tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd odebrał dystynkcję w Klamrze Ostatecznym Wojska Polskiego.